Szkoła Podstawowa
tel. 65-5734-141
fax. 65-5734-142
Gimnazjum
tel. 65-5734-900
Jesteś tutaj: Strona domowa

MISTRZOSTWA POWIATU GOSTYŃSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ

Reprezentacja chłopców klas IV-VI SZS w Pogorzeli  uczestniczyła w Eliminacjach Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej Halowej w Piaskach. Rozstawiona była w grupie IV ze szkołami z Siemowa, Starej Krobi i Piasków. Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym”. Reprezentanci  naszej szkoły wygrali wszystkie mecze i awansowali do finału powiatowego.

Finał odbył się 8 listopada w Gostyniu. Nasza szkoła rywalizowała z SP1, SP2 i Borkiem Wielkopolskim. Ostatecznie zakończyła na IV miejscu.

więcej...

DZIĘKUJEMY ZA 1311 GŁOSÓW DLA NASZEJ SZKOŁY!

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy - przekonani o tym, że KSIĄŻKI SĄ FAJNE I KROPKA-głosowali codziennie na naszą Bibliotekę w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez Empik w ramach programu PRZECINEK i KROPKA.

więcej...

Święto Niepodległości

Obchody Narodowego Święta Niepodległości zostały zapoczątkowane w naszej szkole już 10 listopada. Członkowie Kółka Teatralnego Gimnazjum przedstawili montaż słowno – muzyczny „Dla Ciebie Polsko”. Przedstawiał on dzieje państwa polskiego, walczącego o wolność. Od rozbiorów, poprzez powstania narodowe do I wojny światowej i odzyskania przez Polskę niepodległości.

więcej...

KSIĄŻKI SĄ FAJNE I KROPKA


Nasza Biblioteka uczestniczy w konkursie adresowanym do bibliotek szkół podstawowych w ramach programu PRZECINEK i KROPKA, organizowanym przez Empik.

W głosowaniu internetowym wyłonionych zostanie 10 szkół podstawowych. Każda z nich otrzyma 1.000 wybranych przez siebie książek.

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Pogorzeli może być jedną z nich!!!

więcej...

KONKURS PLASTYCZNY

ZAPRASZAMY
DO ŚWIATA BAŚNI!


Zapraszamy uczniów
Szkoły Podstawowej
im. Adama Mickiewicza w Pogorzeli
do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym organizowanym przez Szkoły MIKRON w Łodzi.

Temat konkursu brzmi:

BAŚNIE, NATURALNIE!

więcej...

KONKURS PLASTYCZNY ,,KOT EKOLOGICZNY’’

IMG 0081Ogłaszając konkurs plastyczny pt. KOT EKOLOGICZNYadresowany do uczniów klas I-VI Szkoły Podstawowej, nasza Bibliotekajuż po raz siódmy włączyła się w obchody Światowego Dnia Kota. Bazę tegorocznych konkursowych kotów, które można było ozdobić za pomocą dowolnych materiałów, stanowiły: dowolna - plastikowa lub szklana - butelka oraz drewniana łyżka szwedzka.

więcej...

Strona 19 z 23

Dziennik elektroniczny

e-dziennik

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

logo landing

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wszyscy
47
761469
Free business joomla templates