Szkoła Podstawowa
tel. 65-5734-141
fax. 65-5734-142
Gimnazjum
tel. 65-5734-900
Jesteś tutaj: Strona domowa

KOMUNIKAT

Jak co roku nasza Szkoła wspomagała Zbiórkę dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy- Fundacji założonej przez Jerzego Owsiaka. Tradycyjnie odbyła się Szkolna Loteria Fantowa zorganizowana przez p. Agnieszkę Czapracką i p. Karolinę  Jarus  przy współpracy z p. Pauliną Maćkowiak, która jest szefową Sztabu WOŚP w Pogorzeli. W tej akcji całkowity dochód ze sprzedaży losów został przeznaczony na WOŚP a wyniósł rekordowo: 1067zł, do akcji przyłączył się również Samorząd Szkolny wraz z opiekunami p. Ewą Migas i p. Michałem Rogasikiem, który ze swoich środków przygotował słodkie babeczki. Kwota uzyskana ze sprzedaży słodkości to: 351,36zł. W ten sposób nasza społeczność szkolna włączyła się w tę wspaniałą akcję i okazała wsparcie najmłodszym i najstarszym mieszkańcom naszego kraju.

Serdeczne Dzięki

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grać nie przestanie!!!

autor: Karolina Jarus

 

DRODZY MIŁOŚNICY KOTÓW! 

W dniu 17 lutego 2018r. po raz XV obchodzić będziemy ŚWIATOWY DZIEŃ KOTA. Z tej okazji Biblioteka zaprasza uczniów Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Pogorzeli do wzięcia udziału w konkursie plastycznym

pt.  KOTY CZYTAJĄ, CZYTAM I JA.

Zadanie konkursowe polega na przedstawieniu - zgodnie z tematem konkursu - kotów czytających. Prace konkursowe, wykonane za pomocą dowolnej techniki plastycznej (płaskie w formacie A4 lub A3; przestrzenne w dowolnym formacie), należy dostarczyć do Biblioteki do dnia 1 lutego 2018r. (czwartek). Jeden uczeń może wykonać dowolną liczbę prac. Autorzy najciekawszych interpretacji konkursowego tematu otrzymają nagrody. Szczegółowe informacje można uzyskać w Bibliotece.


                          
ŻYCZYMY  POWODZENIA!

Zasady prawidłowego odżywiania dzieci i młodzieży.  

  W naszej szkole, w dniu 14grudnia 2017 r. odbyło się spotkanie rodziców uczniów klas I-V z pracownikiem oświaty zdrowotnej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gostyniu p. Lidią Zarębą, która wygłosiła prelekcję na temat zasad prawidłowego odżywiania dzieci i młodzieży. Przekazana wiedza i poruszane zagadnienia spotkały się z dużym zainteresowaniem rodziców.

Gabriela Kokot 

pedagog szkolny

Koncert wigilijny

Galeria

więcej...

UCZENNICA NASZEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ LAUREATKĄ
WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO 
Przeczytałeś? - Namaluj! Scena z mojej ulubionej książki

 

W dniu 19 grudnia 2017 roku w Sali Herbowej w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu odbyło się uroczyste wręczenie nagród połączone z warsztatami  plastycznymi dla laureatów wojewódzkiego konkursu czytelniczego Przeczytałeś? - Namaluj! Scena z mojej ulubionej książki, którego organizatorem było Kuratorium Oświaty w Poznaniu.

Komisja konkursowa powołana przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, p. Elżbietę Leszczyńską, oceniła kilkaset nadesłanych prac i wyłoniła 30 laureatów, przyznając 10 nagród i 20 wyróżnień w dwóch kategoriach wiekowych. W gronie wyróżnionych uczniów klas IV-VII znalazła się uczennica naszej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Pogorzeli, Wiktoria Wawrocka z klasy Va.

więcej...

Strona 7 z 23

Dziennik elektroniczny

e-dziennik

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

logo landing

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wszyscy
598
731965
Free business joomla templates