Szkoła Podstawowa
tel. 65-5734-141
fax. 65-5734-142
Gimnazjum
tel. 65-5734-900
Jesteś tutaj: Strona domowa

Konkurs „Jestem wolny od nałogów. Wybieram zdrowie”.

        W Samorządowym Zespole Szkół w Pogorzeli w ramach kampanii „Trzeźwo żyjemy” został przeprowadzony konkurs w klasach IV- VI szkoły podstawowej na wiersz pod hasłem „Jestem wolny od nałogów. Wybieram zdrowie” Celem konkursu była popularyzacja wiedzy na temat profilaktyki uzależnień, promowanie zdrowego stylu życia. Organizatorem konkursu i fundatorem nagród była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy UM i G w Pogorzeli.

więcej...

KONKURS DLA CZYTELNIKÓW KSIĄŻEK I MIŁOŚNIKÓW KOTÓW!

W dniu 17 lutego 2017r. po raz kolejny obchodzić będziemy ŚWIATOWY DZIEŃ KOTA. Z tej okazji Biblioteka zaprasza uczniów Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Pogorzeli do wzięcia udziału w konkursie plastycznym ,,KOCIA ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI’’.

więcej...

Spotkanie dla rodziców nt „Cyberprzemocy”

         Rodzice uczniów klas I-VI szkoły podstawowej Samorządowego Zespołu Szkół w Pogorzeli w dniu 13. 12. 2016 roku podczas zebrania rodziców mieli możliwość udziału w spotkaniu ze star. asp. Zespołu Prewencji Kryminalnej Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu, p. Moniką Curyk . Prelegentka przybliżyła rodzicom problematykę cyberprzemocy oraz zasady bezpiecznego korzystania z Internetu. Tematyka, która została poruszona spotkała się z dużym zainteresowaniem rodziców.

więcej...

Program profilaktyki antytytoniowej  ,,Nie pal przy mnie, proszę” 

          Uczniowie klas III szkoły podstawowej Samorządowego Zespołu Szkół w Pogorzeli uczestniczyli w  programie edukacji antytytoniowej  ,,Nie pal przy mnie, proszę”, który był realizowany w naszej szkole przez  pedagoga szkolnego i pielęgniarkę od października do grudnia 2016 roku.

więcej...

Strona 11 z 18

Dziennik elektroniczny

e-dziennik

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

logo landing

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wszyscy
319
580599
Free business joomla templates