Szkoła Podstawowa
tel. 65-5734-141
fax. 65-5734-142
Gimnazjum
tel. 65-5734-900
Jesteś tutaj: Strona domowa

Mikołajki 2016

 

Uczennice z kl. I i II gimnazjum uczestniczą w Ogólnopolskim Programie Profilaktyki Zdrowotnej dla Dziewcząt „Akademia dojrzewania” LACTACYD. Zajęcia obejmują zagadnienia dojrzewania biologicznego i emocjonalnego oraz rozwoju psychoseksualnego człowieka.

więcej...

Plan zebrania z rodzicami:


16:15 - zebranie rodziców dzieci szkoły podstawowej na holu szkolnym z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu na temat cyberprzemocy.
Po spotkaniu (ok. 16:45) zebrania klasowe dla szkoły podstawowej.
17:30 zebrania klasowe dla rodziców uczniów gimnazjum.

SPOTKANIE AUTORSKIE Z EWĄ ROSOLSKĄ W NASZEJ BIBLIOTECE

Uczniowie klas piątych Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Pogorzeli uczestniczyli w dniu 5 grudnia 2016 roku w spotkaniu autorskim z Ewą Rosolską, twórczynią cyklu powieści przygodowych pt. Tajemnica starego witraża. Dotychczas ukazały się dwa tomy serii: Trzy krople życia oraz Księga życzeń. Trzecia część - Po drugiej stronie - trafi natomiast na księgarskie półki już 16 grudnia 2016 roku.

więcej...

POGORZELSKI Mastecheff

Sukces naszych przedstawicieli, zajęliśmy II miejsce.

2 grudnia 2016 roku Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ziemi Pogorzelskiej w Pogorzeli, zorganizował kolejną III edycję konkursu POGORZELSKI MASTECHEFF. Do udziału w konkursie zaproszono również młodzież z naszej szkoły, reprezentowali ją: Marcelina Kaniewska, Jan Galeja i Bartosz Drukarczyk z klasy 2 b. 

 

więcej...

 Nasi uczniowie z kl. I b gimnazjum w programie edukacyjnym „Lubella inspiruje i edukuje”

Gimnazjaliści z Samorządowego Zespołu Szkół w Pogorzeli  pod opieką wychowawczyni Izabeli Pazoły oraz pedagoga szkolnego Katarzyny Harasim biorą udział w ogólnopolskiej akcji poświęconej znaczeniu produktów zbożowych w codziennej diecie oraz zdrowemu odżywianiu. 

więcej...

Strona 13 z 18

Dziennik elektroniczny

e-dziennik

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

logo landing

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wszyscy
314
580594
Free business joomla templates