Szkoła Podstawowa
tel. 65-5734-141
fax. 65-5734-142
Gimnazjum
tel. 65-5734-900
Jesteś tutaj: Strona domowa

Konkurs MIŚ MAKSYMALNY

Ogłoszenie - czytaj

Co to jest dysleksja? Jak pracować z dzieckiem dyslektycznym?

27 października 2015 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie dla rodziców dzieci z dysleksją i grupy ryzyka dysleksji z pedagogiem PPP w Gostyniu, p. Hanną Wieczorek. Celem spotkania było przybliżenie wiedzy na temat dysleksji oraz sposobów pracy z dziećmi. W spotkaniu wzięło udział 10 rodziców, którzy otrzymali materiały informacyjne.

więcej...

Wyjazd na mecz Lecha Poznań

2W niedzielę 8 listopada 2015 roku, grupa 38 uczniów wraz z opiekunami pojechała do Poznania na mecz Lecha Poznań z Górnikiem Łęczna. Przed meczem uczniowie odwiedzili McDonald’s, aby zjeść posiłek, dzięki któremu nie zabrakło im sił do kibicowania. Doping był tak skuteczny, że „Kolejorz” wygrał z drużyną z Łęcznej 3:1. Atmosfera na trybunach była niezapomniana. Wszyscy w wyśmienitych humorach wrócili do domów. 

więcej...

Racot 2015

SAM 5555W sobotę, 12 września 2015 roku na stadionie hippicznym Stadniny Koni w Racocie odbył się XXII Bieg Olimpijski - RACOT 2015. Organizatorem imprezy był Szkolny Klub Sportowy „JANTAR" we współpracy ze Szkołą Podstawową i Gimnazjum w Racocie, a patronat honorowy sprawował Polski Komitet Olimpijskie w Warszawie. Zapalenia znicza olimpijskiego podczas ceremonii otwarcia imprezy dokonał olimpijczyk - Grzegorz Nowak.

więcej...

Pobyt dzieci w Holandii 2015

1W dniach od 16.07.2015 do 23.07.2015 30-osobowa grupa dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Pogorzeli wyjechała w ramach współpracy gmin Pogorzela- Leudal na tygodniowe wakacje do gminy w Holandii. Jak zwykle dzieci przebywały w ciągu tego tygodnia u rodzin goszczących i uczestniczyły w wycieczkach i zajęciach zorganizowanych przez członków Komitetu współpracy z gminy Leudal.

więcej...

Konkurs „Nie pal przy mnie, proszę”

1W Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Pogorzeli, w klasach III został przeprowadzony konkurs polegający na napisaniu krótkiego wiersza pod hasłem „Nie pal przy mnie, proszę”. Konkurs był podsumowaniem programu realizowanego w klasach III o tematyce antytytoniowej, który ma na celu zapobieganie biernemu paleniu oraz promowaniu zdrowego stylu życia.

więcej...

Strona 17 z 18

Dziennik elektroniczny

e-dziennik

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

logo landing

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wszyscy
316
580596
Free business joomla templates