Szkoła Podstawowa
tel. 65-5734-141
fax. 65-5734-142
Gimnazjum
tel. 65-5734-900
Jesteś tutaj: Strona domowaAktualnościPODSUMOWANIE I & II RUNDY ROK CUP POLAND W TORUNIU.

PODSUMOWANIE I & II RUNDY ROK CUP POLAND W TORUNIU.

IMG 1493W miniony weekend Jan Galeja, wraz z ekipą AMO Racing Team, gościli na Avix Racing Arenie w Toruniu. Zawody były wyjątkowe, ponieważ Jasiu startował w nowej kategorii wiekowej - JUNIOR ROK. W sobotę od rana wraz z mechanikiem, kierowca dokonywał ostatnich regulacji sprzętu. Tego dnia, Jaś na treningu oficjalnym uzyskuje 6 czas. Pierwszy finał był dla Jasia pechowy, bowiem w środkowej fazie wyścigu wypadł z toru. Przez resztę wyścigu, zmuszony był odrabiać straty i ostatecznie plasuje się na 11 pozycji. W drugim finale, kierowca teamu AMO z łatwością przebił się do czołówki tuż po starcie wyścigu, niestety po drobnej kolizji na jednym z łuków zderza się z innym zawodnikiem przez co do mety dociera na 7 miejscu. W klasyfikacji generalnej pierwszej rundy, Jasiu zajął 10 lokatę.

Drugiego dnia zawodów, Jasiu pokazał prawdziwą klasę. Czasówkę kończy na 3 miejscu i również na 3 miejscu finiszuje w pierwszym finale, choć była szansa na wyższą pozycję, Jaś nie zdołał jej obronić. Drugi finał tego dnia, to bardzo ładna jazda zawodnika z Pogorzeli. Walka o 3 pozycję była bardzo zacięta i to Jaś ją wygrał. Tego dnia, Jasiu staje na trzecim stopniu podium z dorobkiem 48 punktów.

Ogromne podziękowania dla Automobilklubu Wielkopolskiego a w szczególności dla Pana Tomasza Kędziory i Pana Henryka Śródeckiego.

Dziękujemy również Panu Andrzejowi Ościkowi, Damianowi Mazurowi oraz całemu teamowi AMO.

Ogromne gratulacje dla Jasia oraz jego rodziców, młody kierowca udowodnił w ten weekend że przeskok o klasę wyżej i jazda mocniejszym kartem, nie jest mu straszna.

Dziennik elektroniczny

e-dziennik

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

logo landing

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wszyscy
107
729780
Free business joomla templates