Szkoła Podstawowa
tel. 65-5734-141
fax. 65-5734-142
Gimnazjum
tel. 65-5734-900
Jesteś tutaj: Strona domowaAktualnościRKO

Przygotowania do Powiatowego Bicia Rekordu w RKO

W dniu 23 marca 2017 r. w Samorządowym Zespole Szkół w Pogorzeli odbyły się warsztaty z resuscytacji krążeniowo oddechowej w ramach Powiatowego Pikniku Bezpieczeństwa, który odbędzie się 19 maja br.

W zajęciach wzięli udział uczniowie klas I i III gimnazjum, którzy pojadą na Powiatowy Piknik Bezpieczeństwa oraz Przystanek Profilaktyka a Ty, organizowane przez  Komendę Powiatową Policji w Gostyniu.

 

Warsztaty poprowadził ratownik gostyńskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego Pan Artur Nowak oraz z ramienia Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu st.asp. Monika Curyk.

Uczniowie naszej szkoły uczyli się jak reagować w sytuacji zagrożenia życia, ćwiczyli na fantomach resuscytację krążeniowo oddechową oraz dowiedzieli się jak reagować podczas epilepsji i zadławień.

W warsztatach wzięli udział z klasy IIIa gimnazjum: Karolina Lewandowicz, Oliwia Przybyszewska, Milena Musiałowska, Maja Robakowska, Adam Bogusz, Kacper Frońda, Jan Radoła. Z klasy Ia gimnazjum: Marianna Kostka, Wiktoria Gęstwa, Amelia Wilczyńska, Amelia Gazda, Magdalena Owsianowska, Antoni Maciejczyk, Filip Gajda, Jakub Wolniak i Kacper Nawrocki.

Katarzyna Harasim

 

Dziennik elektroniczny

e-dziennik

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

logo landing

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wszyscy
643
732010
Free business joomla templates