Szkoła Podstawowa
tel. 65-5734-141
fax. 65-5734-142
Gimnazjum
tel. 65-5734-900
Jesteś tutaj: Strona domowaAktualnościPaT 2017

Udział uczniów gimnazjum

w III Powiatowym Dniu Bezpieczeństwa w Gostyniu

W dniu 19 maja 2017 r. w ramach III Powiatowego Dnia Bezpieczeństwa w Gostyniu odbył się Przystanek Profilaktyka a Ty (PaT), w którym wzięło udział 17 uczniów z kl. Ia i IIIa gimnazjum z naszej szkoły wraz z opiekunami Katarzyną Harasim i Wojciechem Walkiewiczem. W czasie Przystanku obecne były różne służby odpowiedzialne za nasze bezpieczeństwo: narodowe, mieszkańców, zdrowotne, żywności, środowiska, w lesie.

Przystanek PaT rozpoczął się od powitania wszystkich obecnych przez I zastępcę Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu, starosty powiatu gostyńskiego i dyrektorki Poradni Psychologiczno – Psychologicznej w Gostyniu. Potem wszyscy zebrani odśpiewali hymn Przystanku PaT „Nie wracajmy jeszcze na ziemię” oraz zatańczyli belgijkę i „wygłupiaczka” z PatPortem z Rawicza. Następnie uczniowie wzięli udział w warsztatach: samoobrony, musztry, wokalnym, tanecznym i wokalnym rapu.

 

Ważnym elementem tegorocznego Przystanku PaT było bicie rekordu powiatu w RKO  – resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Na stanowisku drużyny WOPR Gostyń odbywało się przez cały czas trwania imprezy bicie rekordu w RKO. Wzięło w nim udział 217 osób, w tym nasi uczniowie świetnie przygotowani przez Pana Wojciecha Walkiewicza.

Warto również dodać, że naszych uczniów tanecznie do Przystanku PaT wspaniale przygotowała Pani Maria Wawrzyniak.

Uczniowie biorący udział w Przystanku PaT: Karolina Lewandowicz, Oliwia Przybyszewska, Milena Musiałowska, Maja Robakowska, Adam Bogusz, Kacper Frońda, Jan Radoła, Marianna Kostka, Wiktoria Gęstwa, Amelia Wilczyńska, Amelia Gazda, Magdalena Owsianowska, Antoni Maciejczyk, Filip Gajda,  Jakub Wolniak, Kacper Nawrocki i Jakub Andrzejewski.

 

Katarzyna Harasim

 

Dziennik elektroniczny

e-dziennik

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

logo landing

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wszyscy
587
731954
Free business joomla templates