Szkoła Podstawowa
tel. 65-5734-141
fax. 65-5734-142
Gimnazjum
tel. 65-5734-900
Jesteś tutaj: Strona domowaUncategorisedWystawa 2

 EKSPOZYCJA „PRAWA DZIECKA”


Swoje prawa - PRAWA DZIECKA, takie jak prawo do nauki, prawo do ochrony zdrowia czy prawo do życia bez przemocy - doskonale znają uczniowie naszej Szkoły, a szczególnie uczniowie klas IV i V, którzy  w listopadzie 2017 roku wzięli udział w szkolnym konkursie na plakat promujący V Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka, obchodzony w dniu 20 listopada 2017 roku - w rocznicę uchwalenia przez Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych Konwencji o Prawach Dziecka:
http://sppogorzela.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=291:v-ogolnopolski-dzien-praw-dziecka&catid=2&Itemid=145

 

Pokonkursowa wystawa wszystkich wykonanych przez dzieci plakatów  prezentowana była w holu oraz w korytarzu na pierwszym piętrze Szkoły.

Doceniając walory estetyczne oraz edukacyjne prac czwarto- i piątoklasistów, organizatorki konkursu - pp. Dobrochna Błażejczak, Karolina Kapała i Gabriela Kokot - w styczniu 2018 roku przygotowały stałą ekspozycję wybranych plakatów nagrodzonych i wyróżnionych w plastycznej rywalizacji. 
Zachęcamy do podziwiania prezentowanych dzieł w korytarzu na pierwszym piętrze naszej Szkoły!

 

 

 

Dobrochna Błażejczak, Karolina Kapała, Gabriela Kokot

Dziennik elektroniczny

e-dziennik

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

logo landing

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wszyscy
555
731922
Free business joomla templates