Szkoła Podstawowa
tel. 65-5734-141
fax. 65-5734-142
Gimnazjum
tel. 65-5734-900
Jesteś tutaj: Strona domowaArtykuły archiwalneDobrochnaKonkurs plastyczny

KONKURS PLASTYCZNY ,,TO, CO KOTY LUBIĄ NAJBARDZIEJ’’

Obchody Światowego Dnia Kota - przypadającego na dzień 17 lutego - z roku na rok zataczają coraz szersze kręgi. W roku 2012 włączyła się do nich już po raz trzeci także nasza Biblioteka, ogłaszając konkurs plastyczny adresowany do uczniów Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza.

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przedstawić - za pomocą dowolnej techniki plastycznej i w dowolnym formacie - ,,TO, CO KOTY LUBIĄ NAJBARDZIEJ’’. Podsumowanie konkursu, na który wpłynęła rekordowa liczba 86 prac wykonanych przez 78 uczestników, odbyło się w dniu 7 marca 2012r. w Bibliotece. Jury w składzie: Magdalena Ostach i Dobrochna Błażejczak - nauczycielki Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza, Renata Tuszyńska - kierownik Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy dokonało oceny prac w dwóch kategoriach wiekowych, a jego werdykt był następujący:

Laureatem I nagrody wśród uczniów klas I-III został Michał Golejewski z klasy Ib, II nagrodę komisja konkursowa przyznała Zofii Urny z klasy Ia, III nagroda przypadła w udziale Kamilowi Celebańskiemu z klasy Ib, z kolei IV nagrodę - ex aequo - otrzymały: Żaneta Szydłowska z klasy Ia, Olga Mikstacka z klasy Ia, Miłosz Mróz z klasy Ib i Maja Ławniczak z klasy Ia; ponadto wyróżniono 7 uczennic: Marię Mintę z klasy Ia, Julię Dębowską z klasy Ib, Paulinę Surmę z klasy Ib, Patrycję Brzezińską z klasy IIa, Julię Czapracką z klasy IIa, Dominikę Wilczyńską z klasy IIa i Agatę Polańską z klasy IIb.

W grupie wiekowej uczniów klas IV-VI jury postanowiło przyznać I nagrodę Dominice Pycie z klasy Vc, II nagroda przypadła w udziale - ex aequo - Julii Regulskiej z klasy Vb i Klaudii Bade z klasy Vc, a III nagroda trafiła do rąk Marceliny Jakubiak z klasy VIa; wyróżnione w tej kategorii wiekowej uczennice to: Karolina Lewandowicz z klasy IVa, Michalina Kulińska z klasy Va i Agnieszka Jańczak z klasy Vc.

Laureaci konkursu plastycznego ,,TO, CO KOTY LUBIĄ NAJBARDZIEJ’’ uhonorowani zostali dyplomami oraz nagrodami ufundowanymi przez redakcję obchodzącego jubileusz 10-lecia istnienia magazynu ,,KOCIE SPRAWY’’ - w postaci rocznej, półrocznej oraz kwartalnej prenumeraty kociego miesięcznika, a także nagrodami książkowymi od Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy. Wszyscy pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia za udział w konkursie. Wystawę wszystkich prac, jakie wpłynęły na konkurs, można było oglądać w Bibliotece do 31 marca 2012r.

 

 

 

Dziennik elektroniczny

e-dziennik

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

logo landing

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wszyscy
57
729730
Free business joomla templates