Szkoła Podstawowa
tel. 65-5734-141
fax. 65-5734-142
Gimnazjum
tel. 65-5734-900
Jesteś tutaj: Strona domowa

SPOTKANIE AUTORSKIE Z EWĄ ROSOLSKĄ W NASZEJ BIBLIOTECE

Uczniowie klas piątych Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Pogorzeli uczestniczyli w dniu 5 grudnia 2016 roku w spotkaniu autorskim z Ewą Rosolską, twórczynią cyklu powieści przygodowych pt. Tajemnica starego witraża. Dotychczas ukazały się dwa tomy serii: Trzy krople życia oraz Księga życzeń. Trzecia część - Po drugiej stronie - trafi natomiast na księgarskie półki już 16 grudnia 2016 roku.

więcej...

POGORZELSKI Mastecheff

Sukces naszych przedstawicieli, zajęliśmy II miejsce.

2 grudnia 2016 roku Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Ziemi Pogorzelskiej w Pogorzeli, zorganizował kolejną III edycję konkursu POGORZELSKI MASTECHEFF. Do udziału w konkursie zaproszono również młodzież z naszej szkoły, reprezentowali ją: Marcelina Kaniewska, Jan Galeja i Bartosz Drukarczyk z klasy 2 b. 

 

więcej...

 Nasi uczniowie z kl. I b gimnazjum w programie edukacyjnym „Lubella inspiruje i edukuje”

Gimnazjaliści z Samorządowego Zespołu Szkół w Pogorzeli  pod opieką wychowawczyni Izabeli Pazoły oraz pedagoga szkolnego Katarzyny Harasim biorą udział w ogólnopolskiej akcji poświęconej znaczeniu produktów zbożowych w codziennej diecie oraz zdrowemu odżywianiu. 

więcej...

ANDRZEJKI W GIMNAZJUM 

25 listopada korytarze gimnazjum w Samorządowym Zespole Szkół w Pogorzeli zapełniły się uczniami w niecodziennych strojach. Mieliśmy okazję spotkać klasę farmerów, śpiochów w piżamach, damy i dżentelmenów, wesołą klasę ubraną w mikołajkowe czapeczki oraz facetów i dziewczyny w czerni. Pomysłodawcami takiego uczczenia ANDRZEJEK był samorząd szkolny, który ogłosił konkurs na najbardziej kreatywne przebranie dla klasy. Uczniowie wykazali się pomysłowością i poczuciem humoru. Konkurs wygrała klasa 3 a:) Gratulacje!!!!!   

 

więcej...

MISTRZOSTWA POWIATU GOSTYŃSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ

Reprezentacja chłopców klas IV-VI SZS w Pogorzeli  uczestniczyła w Eliminacjach Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej Halowej w Piaskach. Rozstawiona była w grupie IV ze szkołami z Siemowa, Starej Krobi i Piasków. Turniej rozegrany został systemem „każdy z każdym”. Reprezentanci  naszej szkoły wygrali wszystkie mecze i awansowali do finału powiatowego.

Finał odbył się 8 listopada w Gostyniu. Nasza szkoła rywalizowała z SP1, SP2 i Borkiem Wielkopolskim. Ostatecznie zakończyła na IV miejscu.

więcej...

DZIĘKUJEMY ZA 1311 GŁOSÓW DLA NASZEJ SZKOŁY!

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy - przekonani o tym, że KSIĄŻKI SĄ FAJNE I KROPKA-głosowali codziennie na naszą Bibliotekę w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez Empik w ramach programu PRZECINEK i KROPKA.

więcej...

Strona 18 z 23

Dziennik elektroniczny

e-dziennik

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

logo landing

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wszyscy
112
690452
Free business joomla templates