Szkoła Podstawowa
tel. 65-5734-141
fax. 65-5734-142
Gimnazjum
tel. 65-5734-900
Jesteś tutaj: Strona domowa

KONKURS PLASTYCZNY KOLOROWY ŚWIAT JANA BRZECHWY

W NASZEJ BIBLIOTECE


 

Tradycją naszej Biblioteki w latach 2005-2016 były konkursy plastyczne na plakaty bądź wielkoformatowe ilustracje, które rokrocznie odbywały się w dniu sprawdzianu szóstoklasistów. W dwunastu edycjach plastycznej imprezy wzięło wówczas udział łącznie aż 217 uczniów klas IV i V naszej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Pogorzeli.

więcej...

Zając Wielkanocny

W tym roku Zając Wielkanocny odwiedził naszą szkołę o dzień wcześniej za co bardzo mu dziękujemy. Podczas pierwszej przerwy uczniowie mieli okazję poszukać Wielkanocnych jajek ukrytych w całej szkole.

 

więcej...

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

Pięknie jest wiosną na całym świecie.
Wiosna pozdrawia nas barwnym kwieciem,
Zielenią traw i ptaków śpiewem,
Radosnym słońcem świecącym na niebie.
Przynosi ona ze sobą wiele.

Takimi słowami chciałoby się powitać pierwszy dzień wiosny. Niestety tegoroczna zima postanowiła pozostać jeszcze kilka dni dłużej. Nie przeszkodziło to jednak uczniom naszej szkoły na zorganizowaniu dnia pełnego radości i zabaw.

więcej...

„Sen o Victorii”- profilaktyka uzależnień

 

      Dnia 21 marca 2018 r. w sali widowiskowej MGOK w Pogorzeli, w ramach programu o charakterze profilaktyki uzależnień odbył się koncert w wykonaniu duetu: Jacek Dewódzki & Kontrabanda, w którym uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej w Pogorzeli.

więcej...

XII Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny w Kobylinie


Wojciech Walczak
z klasy IIIb oraz Krzysztof Stróżyk z klasy IIIc reprezentowali naszą Szkołę Podstawową im. Adama Mickiewicza w XII Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym zorganizowanym przez Zespół Szkół - Przedszkole i Szkołę Podstawową im. Juliana Tuwima - w Kobylinie.

więcej...

Strona 4 z 23

Dziennik elektroniczny

e-dziennik

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan

logo landing

Licznik odwiedzin

Dzisiaj
Wszyscy
113
690453
Free business joomla templates